Е127

Харчова добавка з кодом Е127 називається Еритрозин або Рубіновий сульфокислий натрій.

Основні властивості, колір та формула даної добавки наступні:

  • Основний колір: Червоний.
  • Хімічна формула: C20H6I4O5.

Еритрозин (Е127) використовується як барвник у харчовій промисловості для надання червоного кольору продуктам. Він може застосовуватися у напоях, кондитерських виробах, десертах, морозиві, консервах та інших продуктах.

Шкода для організму

Щодо шкоди для організму людини, Еритрозин (Е127) є предметом дискусій та досліджень. Існують деякі звіти про можливу негативну реакцію організму на цей барвник. У деяких людей спостерігалися алергічні реакції, такі як шкірні висипання та запалення.

Заборона

Щодо регулювання, Еритрозин (Е127) дозволений для використання у харчовій промисловості в багатьох країнах, включаючи Європейський союз, США, Канаду та багато інших. Однак, у деяких країнах, таких як Норвегія та Японія, вживання Еритрозину обмежене або заборонене.

Застосування Еритрозину в харчовій промисловості пов’язане з його здатністю надавати насичений червоний колір продуктам. Він може використовуватися як самостійний барвник або у поєднанні з іншими барвниками для досягнення бажаного кольору.

Важливо зазначити, що безпека та регулювання харчових добавок можуть змінюватися з часом, тому рекомендується звертатися до офіційних джерел або органів влади для отримання актуальної інформації.