Е125

Харчова добавка з кодом Е125 називається Понсо 6G.

Основні властивості, колір та формула даної добавки наступні:

  • Основний колір: Зелений.
  • Хімічна формула: C37H34N2Na2O9S3.

Понсо 6G (Е125) використовується як барвник у харчовій промисловості для надання зеленого кольору продуктам. Він може застосовуватися у напоях, десертах, кондитерських виробах та інших продуктах.

Шкода для організму

Щодо шкоди для організму людини, Понсо 6G (Е125) вважається потенційною небезпечною добавкою. Деякі дослідження показали, що великі дози Понсо 6G можуть мати негативний вплив на здоров’я, зокрема на активність ферментів травлення та шлунково-кишковий тракт. Також, у деяких людей можуть спостерігатися алергічні реакції на цей барвник.

Заборона

У ряді країн Понсо 6G (Е125) був заборонений або обмежений у використанні у харчовій промисловості з метою зменшення потенційного ризику для здоров’я людини. Наприклад, в Європейському союзі з 2009 року Понсо 6G був заборонений для використання в харчовій промисловості. Також його використання обмежене в інших країнах, таких як США та Канада.

Важливо зазначити, що інформація про безпеку та регулювання харчових добавок може змінюватися з часом, тому рекомендується звертатися до офіційних джерел або органів влади для отримання актуальної інформації.