Е122

Харчова добавка з кодом Е122 називається Азорубін.

Основні властивості, колір та формула даної добавки наступні:

  • Основний колір: Червоний.
  • Хімічна формула: C20H11N2Na3O10S3.

Азорубін (Е122) використовується як барвник у харчовій промисловості для надання червоного кольору продуктам. Він може використовуватися у напоях, десертах, кондитерських виробах та інших продуктах.

Шкода для організму людини

Щодо шкоди для організму людини, Азорубін (Е122) вважається потенційною небезпечною добавкою. У деяких дослідженнях було показано, що великі дози Азорубіна можуть мати негативний вплив на активність та функцію деяких органів, таких як шлунок та печінка. Також, можуть виникати алергічні реакції у деяких людей.

Заборона

У деяких країнах Азорубін (Е122) дозволений для використання у харчовій промисловості з обмеженнями, але в інших країнах він заборонений або обмежений у використанні. Наприклад, в Європейському союзі Азорубін (Е122) заборонений у виробництві харчових продуктів.

Важливо зазначити, що інформація про безпеку та регулювання харчових добавок може змінюватися з часом, тому рекомендується звертатися до офіційних джерел або органів влади для отримання актуальної інформації щодо конкретних харчових добавок.